Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Co nabízíme

V rámci naší služby nabízíme zapůjčení sad oblečení a vybavení pro děti do 1 roku věku. Toto oblečení si můžete za měsíční poplatek pronajmout, a jakmile vaše dítě z oblečení vyroste, vše nám vrátíte a my vám velice rádi poskytneme následující velikost pro vašeho miláčka. 

Připravili jsme pro vás dvě sady – malou a velkou. V malé sadě je především základní dětské oblečení. Do velké sady jsme přidali několik kousků oblečení navíc a dále jsme zařadili výrobky, které využijete při péči o dítě. Ke každé sadě od nás navíc zdarma obdržíte láhev pracího prostředku na období pronájmu, který můžete bezpečně používat na praní našeho oblečení pro zachování jeho vlastností a kvality.

Většina našeho sortimentu je laděna do neutrálních barev a vzorů. Konkrétní složení sad je ovlivněno aktuální dostupností jednotlivých produktů a pečlivě jej pro vás vybíráme na základě vámi zadaných preferencí, především pokud jde o pohlaví dítěte. 

Veškeré zobrazené fotografie jsou pouze orientační, barvy a vzory se v každém konkrétním případě mohou lišit, vždy je však dodrženo množství a druh výrobků uvedené u každé ze sad. 
 
Malá sadaMalá sada nabízí úplný základ dětského šatníku, a to především kvalitní oblečení, které využijete každý den. Oblečení je zabaleno v praktickém látkovém obalu, který lze jednoduše zavěsit do skříně a umožňuje snadnou a efektivní manipulaci s jeho obsahem bez nutnosti vybalení. Látkový obal může sloužit i jako praktická cestovní taška. 

Sada obsahuje 24 kusů dětského oblečení, a to v následujícím složení a v uvedeném množství:
 • 10 ks body, 
 • 3 ks overalů, 
 • 4 ks tepláků, 
 • 2 ks čepic, 
 • 2 páry ponožek, 
 • 1 ks muchláček, 
 • 2 ks slintáčků.
Velká sada
 Velká sada nabízí větší množství dětského oblečení a základní výbavu pro každodenní použití při péči o dítě jako jsou osušky, čtvercové pleny a látkové ubrousky. Oblečení je zabaleno v praktickém látkovém obalu, který lze jednoduše zavěsit do skříně a umožňuje snadnou a efektivní manipulaci s jeho obsahem bez nutnosti vybalení. Látkový obal může sloužit i jako praktická cestovní taška. 

Sada obsahuje 60 kusů dětského oblečení a výbavičky, a to v následujícím složení a v uvedeném množství:
 • 12 ks body, 
 • 4 ks overalů, 
 • 6 ks tepláků, 
 • 2 ks čepic, 
 • 4 páry ponožek, 
 • 2 ks muchláčků, 
 • 5 ks slintáčků, 
 • 10 ks čtvercových plen, 
 • 10 ks čtvercových ubrousků,
 • 2 ks osušek, 
 • 2 ks rukavicových žínek,
 • 1 ks deky.
Obě sady můžete objednat ve třech variantách, které dále určují výši měsíčního poplatku, který za vybranou sadu zaplatíte. 
 
Nová sada 

V případě, že si objednáte novou sadu, garantujeme vám, že budete prvním uživatelem veškerého oblečení a výbavičky, kterou vám dodáme. Zboží dodáváme tak, jak jsme jej obdrželi od našich dodavatelů. Nabídka nových sad je však omezena, a to s ohledem na průběžnou poptávku našich zákazníků a průběžné došívání zboží od našich dodavatelů. Tomu, že se jedná o zcela novou sadu, odpovídá také vyšší měsíční poplatek za pronájem. 

Velká sada                    4.200,- Kč
Malá sada                     3.200,- Kč
 
Sada preLoved Premium

V případě sady preLoved Premium budete maximálně druhým nebo třetím uživatelem veškerého oblečení a doplňků. Oblečení již sice bylo použito jinou rodinou, ale zboží nemá žádné estetické nedokonalosti ani vady. Měsíční poplatek u této sady zohledňuje předchozí opotřebení zboží, ale také jeho výborný stav. V této sadě se s ohledem na stav skladových zásob mohou ojediněle objevit i nové kusy. 

Velká sada                    3.200,- Kč
Malá sada                     2.200,- Kč
 
Sada preLoved 

U preLoved sady máte zaručenou nejvýhodnější cenu, ale na oblečení se mohou vyskytnou drobné vady, které nebrání užívání zboží. Může se například jednat o oblečení, na kterém se objeví malé žmolky, které jsou přirozenou vlastností některých materiálů, tepláky mohou mít našité záplaty, některé tištěné vzory mohou být na některých místech trochu vybledlé nebo se může jednat o jinak opravené či přešité oblečení. 
Veškeré zboží prochází naší osobní kontrolou po jeho vrácení i před odesláním, nemůže se tedy stát, že bychom vám zaslali zboží, které bude jakkoli děravé, bude zašpiněné nebo ho nebude možné z jakéhokoli důvodu používat. 

Velká sada                    2.700,- Kč
Malá sada                     1.700,- Kč
 
Doručování

Pro doručování našich balíčků využíváme služeb Zásilkovny, kdy je možné zaslat zboží na adresu nebo na výdejní místo Zásilkovny. Odeslání a vrácení sad prostřednictvím Zásilkovny je zcela zdarma. 

Po Praze poskytujeme expresní službu doručení kurýrem, kdy garantujeme doručení nejpozději do 24 hodin od přijetí objednávky. Toto neplatí o víkendech a svátcích, kdy doručujeme nejpozději následující pracovní den. V rámci doručování kurýrem nevyužíváme žádné další obalové materiály a celá sada je vám přivezena v látkovém obalu. Kurýrovi lze zároveň předat předchozí sadu, kterou vracíte. Tato prémiová služba je již však zpoplatněna nad rámec měsíčního poplatku za zapůjčení sady. 

Expresní doručení          400,- Kč              (služba dostupná pouze v Praze)
 
Užívejte si

V rámci používání, prosím, nezapomínejte, že oblečení a výbavičku budou využívat i další rodiny a děti. Je nutné se o oblečení řádně starat a prát jej v souladu s našimi pokyny a pokyny výrobců. Každé oblečení vyžaduje trochu jinou péči při praní a odstraňování skvrn, protože se jedná o jemné přírodní materiály, veškeré podrobnosti naleznete v záložce Jak pečovat

Pokud si nebudete vědět rady s jakoukoli skvrnou či jinou nehodou nebo nenajdete na našich stránkách dostatečné informace, neváhejte nás kontaktovat a rádi vám s vašim problémem poradíme. 
 
Co až dítě z oblečení vyroste

Nejprve ze všeho je nutné nám zboží vrátit. V rámci svého uživatelského účtu můžete jednoduše zakliknout vrácení zboží a bude vám vygenerován kód pro vrácení zboží přes Zásilkovnu, které je také zdarma. 

Veškeré naše služby jsou myšleny pro dlouhodobé a opakované použití, a proto v případě vaší spokojenosti můžete v rámci svého uživatelského účtu jednoduše objednat navazující velikost sady a případně změnit své preference. 
Upozorňujeme, že je vždy nutné vrátit celou sadu s veškerým zbožím. Pokud si však některý z kousků zamilujete tak, že si jej budete chtít nechat, je možné ho po předchozí domluvě odkoupit.  


 
www.preloved.cz
preLoved s.r.o.
Renoirova 592/11
152 00 Praha
IČO: 09745203
DIČ: CZ09745203
preLoved s.r.o.
Renoirova 592/11
152 00 Praha
IČO: 09745203
DIČ: CZ09745203
© www.preloved.cz 2024 realizace 3Nicom